Суббота, 04.05.2024, 23:42
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Форма входа
Логин:
Пароль:
Друзья сайта

автобазар, продажа авто в Украине Авто клуб Daewoo (Дэу) Lanos. Дэу ланос. Деу, Део Ланос Dewoo




KIEVAUTOBAZA © 2009
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Авто Форум Киева - новый авто форум г. Киев » Авто форум сайта » Сравнение автомобилей » Прокат авто в Києві
Прокат авто в Києві
LimonkaДата: Понедельник, 04.03.2024, 20:22 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 54
Репутация: 0
Статус: Offline
У мене виникла проблема з машиною і тепер терміново потрібно взяти в оренду, поки моя в ремонті, порадьте надійні компанії в Києві?
 
ИбицаДата: Понедельник, 04.03.2024, 20:59 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Прокат автомобіля зараз став дуже популярним. Я, коли їду до Києва, завжди беру в оренду авто в компанії BestRental https://bestrental.com.ua/ua/ - це одна з тих фірм, яка надає потрібні послуги з прокату автомобілів за прийнятну ціну та за адекватними умовами. Для особистого використання брала в прокат Hyundai Creta, заплативши, порівняно з деякими компаніями, невелику суму. Машина була в гарному стані, без вм'ятин, як і салон був чистим і дуже приємно пахнув. Дуже задоволена сервісом та обслуговуванням.
 
DaymondДата: Воскресенье, 10.03.2024, 18:25 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Мене також прокат авто у Києві цікавить. Хто перевіреними контактами поділиться?
 
LumiyaДата: Воскресенье, 10.03.2024, 19:27 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Можна послугами компанії ALIN скористатися. Саме тут прокат авто Київ https://alin.ua/rent/kyiv на кращих мовах можливий. Пропозицій дуже багато. До речі, у компанії унікальна система лояльності. І зручний спосіб оплати. Зручно, що за вашими побажаннями автотранспорт комплектується додатковим обладнанням: GPS-навігатор; зарядне-тримач для телефону; дитяче крісло; електросамокат тощо. До речі, тут оренда авто з правом викупу навіть можлива.
 
Авто Форум Киева - новый авто форум г. Киев » Авто форум сайта » Сравнение автомобилей » Прокат авто в Києві
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
------------------

Хостинг от uCoz

Украинский портАл Rambler's Top100 Украина онлайн Продам автомобиль, Сайт продажа авто, Продажа автомобилей Vodila.net
Автобазар, Автопродажа, Продажа новых и подержанных автомобилей, Автосалоны Украины, Авто Фото Объявления Киева и Украины, Продать купить авто.
Выбор комплектации авто, бесплатные консультации со специалистами. Хорошие иностранные и отечественные подержанные авто