Четверг, 02.05.2024, 06:35
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Форма входа
Логин:
Пароль:
Друзья сайта

автобазар, продажа авто в Украине Авто клуб Daewoo (Дэу) Lanos. Дэу ланос. Деу, Део Ланос Dewoo




KIEVAUTOBAZA © 2009
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Авто Форум Киева - новый авто форум г. Киев » Авто форум сайта » Курилка » Захист двигуна
Захист двигуна
yushkaДата: Четверг, 18.04.2024, 16:18 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Хотіла б проконсультуватися щодо захисту двигуна автомобіля. Чи справді він так необхідний? І якщо так, то де в місті Одеса можна придбати якісний захист за доступною ціною? Буду вдячна за поради!

"Everybody lies." - Dr. Gregory House
 
AshwatherДата: Пятница, 19.04.2024, 11:27 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю! Захист двигуна https://bronex.com.ua/ua автомобіля дійсно є необхідним. Нещодавно я купив надійний сталевий захист для свого авто в магазині Бронекс в Одесі. Без належного захисту двигун дуже швидко виходить з ладу через постійний вплив бруду, каміння та піску з дороги. Встановивши міцний захист від Бронексу, я суттєво збільшив термін служби свого двигуна. В них широкий асортимент якісних захистів для різних марок авто за доступними цінами. Впевнено рекомендую звернутися саме в цей магазин! Успіхів у виборі!

"The only thing necessary for evil to triumph is for good men to do nothing." - Edmund Burke
 
Авто Форум Киева - новый авто форум г. Киев » Авто форум сайта » Курилка » Захист двигуна
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
------------------

Хостинг от uCoz

Украинский портАл Rambler's Top100 Украина онлайн Продам автомобиль, Сайт продажа авто, Продажа автомобилей Vodila.net
Автобазар, Автопродажа, Продажа новых и подержанных автомобилей, Автосалоны Украины, Авто Фото Объявления Киева и Украины, Продать купить авто.
Выбор комплектации авто, бесплатные консультации со специалистами. Хорошие иностранные и отечественные подержанные авто