Вторник, 07.05.2024, 01:06
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Форма входа
Логин:
Пароль:
Друзья сайта

автобазар, продажа авто в Украине Авто клуб Daewoo (Дэу) Lanos. Дэу ланос. Деу, Део Ланос Dewoo




KIEVAUTOBAZA © 2009
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Авто Форум Киева - новый авто форум г. Киев » Авто форум сайта » Курилка » Допоможіть із пошуком вантажного таксі
Допоможіть із пошуком вантажного таксі
DingerДата: Четверг, 25.04.2024, 12:22 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
У мене виникла термінова проблема з перевезенням великих вантажів у Києві. Потрібно доставити кілька великогабаритних предметів з одного кінця міста в інший, але у мене немає відповідного транспорту. Підкажіть, куди можна звернутися за послугами вантажного таксі в Києві? Які фірми пропонують надійні та доступні послуги?
 
AssuДата: Четверг, 25.04.2024, 12:32 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися в Moving Expert. Вони надають широкий вибір автомобілів для перевезення вантажів по Києву. З ними у мене був чудовий досвід роботи. Перевозили різні вантажі, включно з меблями та будівельними матеріалами, у різні точки міста. Усе було організовано професійно: водій прибув вчасно, допоміг із завантаженням і доставкою. Плюси Moving Expert у тому, що у них є широкий вибір транспортних засобів, а також оперативний сервіс. Більш детальну інформацію про їхні послуги можна знайти на їхньому сайті: https://moving-expert.kyiv.ua/uk/avtomobili/ Також їхні тарифи доволі розумні, особливо з огляду на якість послуг, що надаються.
 
Авто Форум Киева - новый авто форум г. Киев » Авто форум сайта » Курилка » Допоможіть із пошуком вантажного таксі
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
------------------

Хостинг от uCoz

Украинский портАл Rambler's Top100 Украина онлайн Продам автомобиль, Сайт продажа авто, Продажа автомобилей Vodila.net
Автобазар, Автопродажа, Продажа новых и подержанных автомобилей, Автосалоны Украины, Авто Фото Объявления Киева и Украины, Продать купить авто.
Выбор комплектации авто, бесплатные консультации со специалистами. Хорошие иностранные и отечественные подержанные авто